Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 2kg 400 ks10,24EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,68EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml24,15EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg45,05EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s teľacím a morčacím v omáčke 1240g NEW1,66EUR
PROFIDOG - Výhodné 18kg chovateľské balenie
Nalezené podkategorie:
Krmivo (5641)
Antiparazitiká, spreje (47)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (858)
Vankúše a pelechy pre psov (1773)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3361)
Hračky (1534)
Misky, fontány (900)
Dvierka (74)
Batohy a tašky pre psov (36)
Potreby (648)
Potreby na pestovanie (537)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (283)
Vitamíny, liečivá (513)
Sezónny tovar (124)
Výpredaj (280)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 1082 1083 1084 1359 1360 1361
Ilustrační obrázek Ochranný poťah na zadné sedadlá Kurgo Wander Hammock- typ hamaka-black

Ochranný poťah na zadné sedadlá Kurgo Wander Hammock- typ hamaka-black

Ochráňte svoje autosedačky pred bahnom a nečistotami pomocou tohto ľahko inštalovateľného poťahu. Zavesí sa medzi predné a zadné sedadlá a ponúka dodatočnú ochranu sedadiel pred domácimi miláčikmi a deťmi. Zabraňuje prístupu vášho psíka na predné sedadlá a bezpečne ho udrží na zadnom sedadle. Poskytuje peknú „kolísku“ pre psov, ktorí potrebujú trochu extra podpory, alebo sa často skĺzavajú zo sedadla na podlahu vozidla.
84,69EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Čistiaca utierka na oči VET'S BEST

Čistiaca utierka na oči VET'S BEST

100ks utierok na čistenie očíVet´s Best čistiace utierky na oči pre psov sú účinné a jemné pri odstraňovaní nečistôt a slzných škvŕn. Niektoré plemená sú náchylnejšie na slzotvorné škvrny a očné výtoky. To je často zreteľnejšie u psov s bielou srsťou, ale pri pravidelnom používaní čistiacich utierok Vet's Best sa to dá zredukovať. Bezpečné a ľahko použiteľné utierky obsahujú upokojujúce Aloe Vera.
7,27EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.