Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,05EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
PROFIDOG Premium Plus + darček barel nielen na krmivo
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4676)
Antiparazitiká, spreje (44)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (907)
Vankúše a pelechy pre psov (1798)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3819)
Hračky (1381)
Misky, fontány (832)
Dvierka (72)
Batohy a tašky pre psov (34)
Potreby (601)
Potreby na pestovanie (507)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (263)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (106)
Výpredaj (199)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 1051 1052 1053 1284 1285 1286
Ilustrační obrázek Ruffwear chladiaca vesta pre psov, Swamp Cooler, šedá, veľkosť M

Ruffwear chladiaca vesta pre psov, Swamp Cooler, šedá, veľkosť M

Chladiaca vesta pre psov Chladiaca vesta pre psov Ruffwear Swamp Cooler poskytuje ochranu pred slnkom a chladenie zabezpečené odparovaním. Chladiaca vesta pre psov Swamp Cooler uľahčuje život psov aj v horúcich klimatických podmienkach a pomáha im tak zostať svieži. Pre aktiváciu účinky vesty Swamp Cooler, namočte ju do vody, vyžmýkajte ju a oblečte svojho psa. Svetlo sfarbené tkaniny vesty odrážajú slnečné žiarenie, zatiaľ čo chladenie pomocou odparovania odvádza teplo od psa. Integrovaný otvor na vodítko umožňuje pripojenie vodítka, aj keď sa mokrý chladič nosí nad postrojmi pre psy Front Range™, Hi&Light™ alebo Web Master™. Pre správny výber veľkosti viď záložka Veľkostná tabuľka:
73,49EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.