Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,01EUR
Alavis 5 pre psy a mačky 90 tbl23,28EUR
Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml73,39EUR
ECO PACK Aptus Apto-flex Vet sirup 2 x 500ml51,79EUR
Alavis Kĺbová výživa pre psov 90tbl23,28EUR

Geloren Dog 90tbl

Geloren Dog 90tbl Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:25,01EUR

Produkt je dočasne nedostupný.

Popis produktu

Geloren Dog 90tbl

Geloren dog je preparát s vysokým obsahom piatich aktívnych látok pre podporu kĺbov, šliach a väzov. Obsahuje vo vysokej koncentrácii kyselinu hyalurónovú, chondroitín sulfát, glukosamín, hydrolyzovaný kolagén a želatínu. Prípravok je v unikátnej forme žuvacích tabliet s príchuťou údenej šunky. Vďaka svojej forme sú všetky aktívne látky viazané v želatínové tablete a ich dávkovanie je veľmi jednoduché a presné. V dennej dávke pes dostane presne kontrolovateľné množstvo s maximálnou vstrebateľnosťou aktívnych látok. Geloren dog sa môže podávať formou maškrty alebo odmeny za výkon zvieraťa. Je ideálna aj ako cvičebná pomôcka pri tréningu psa. Bez pridaného cukru.

Geloren dog bol vyvinutý pre:

• Psy s predispozíciou ku kĺbovým problémom

• Športujúca, služobné a nadmerne namáhané psy

• Veľká a rýchlo rastúce plemená

• Psy po operácii a pri rekonvalescencii

• Staré a obézne psy

Bežná dávka dávkovanie žuvacích tabliet Geloren dog:

  • Pes do 20kg - 2 kostičky denně,
  • Pes 20-30kg - 3 kostičky denně,
  • Pes 30-40kg - 4 kostičky denně,
  • Pes nad 40kg - 5 kostiček denně.

Zvýšená dávka: Pre rýchlejší nástup účinku alebo pri silnejších artritických ťažkostiach podávajte prvý týždeň dvojnásobné množstvo bežné dávky.

zloženie:

Kyselina hyaluronová slúži v kĺbovej tekutine ako lubrikant, tlmič nárazov a potláča degradáciu kĺbovej chrupavky. Tiež tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je prirodzenou súčasťou všetkých spojivových tkanív v tele.

Chondroitín sulfát dodáva chrupavke pružnosť a obnovuje rovnováhu zloženie kĺbovej tekutiny. Je dôležitým stavebným kameňom kĺbovej chrupavky a ostatných spojivových tkanív - kostí, šliach, väzov.

GLUKOSAMIN zaisťuje spojenie medzi kosťou a chrupavkou. Glukosamín ovplyvňuje metabolizmus kĺbov, napomáha regenerácii kĺbovej chrupavky, zmierňuje zápal a bolestivosť kĺbov.

Hydrolyzovaný kolagén je vysoko vstrebateľná forma kolagénu, čo je hlavný stavebný kameň chrupaviek, šliach a väzov. Urýchľuje regeneráciu spojivových tkanív, pozitívne ovplyvňuje kvalitu srsti, kože a pazúrov.

ŽELATÍNA hrá veľmi podstatnú úlohu pri tvorbe a regenerácii väzivových tkanív, výžive kĺbov a chrupaviek. Tiež je dôležitým zdrojom aminokyselín glycínu a prolínu, látok významných pre tvorbu kolagénu.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.