Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
VITAR Veterinae DentON 100 g10,06EUR
Zubná kefka na prst3EUR
Orozyme zubný gél enzymatický pre psov a mačky 70g11,04EUR
VITAR Veterinae DentON 50 g6,61EUR
CETpes Zubná kefka na prst 1ks4,06EUR

PlaqueOff Dental Bites 150g

PlaqueOff Dental Bites 150g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:10,06EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PlaqueOff Dental Bites 150g

PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa.

PlaqueOff ™ Dental Bites sú maškrty pre psov, ktoré

  • potlačují zápach z tlamy
    * redukují zubní kámen
    * odstraňují zubní plak
    Pozorujete-li u Vašeho psa nebo kočky zápach z tlamy, je pravděpodobné, že je to způsobeno nedostatečnou péčí o ústní hygienu. Na zubech se neustále tvoří bakteriální povlak, tzv. plak, který musí být každý den čištěn, aby zuby a dásně zůstaly zdravé. Plak, který se neodstraní, je příčinou zápachu z tlamy a zubního kamene. Na rozdíl od žvýkací kosti nebo ”tyčinek”, PlaqueOff™ Dental Bites působí proti tvorbě zubního plaku systematicky ve slinách. První známkou zlepšení ústní hygieny u psů a koček, kteří dostávají PlaqueOff™ Dental Bites, je vymizení zápachu z tlamy. Časem si všimnete, že i stávající zubní kámen je porézní a postupně se ztrácí. Dental Bites obsahují speciální mořskou řasu, jejíž použití je patentováno a její příznivé účinky byly prokázány studiemi. Dental Bites jsou patentovanou inovací přípravku PlaqueOff™ a jsou pro psy a kočky chutné. Dental Bites Vám pomohou snadno a efektivně zlepšit ústní hygienu Vašeho psa nebo kočky!

PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. Podávajú sa ako maškrtu alebo odmena. PlaqueOff ™ je k dostaniu aj ako prášok, ktorý sa nasype priamo na kŕmenie. Tieto dva výrobky môžete medzi sebou dobre kombinovať.

Dávkovanie (balenie 60 g):

Pes / mačka s hmotnosťou do 10 kg: 4-8 Dental Bites za deň.

Dávkovanie (balenie 150 g):

Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: 2-4 Dental Bites za deň.

Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: 4-5 Dental Bites za deň.

Dbajte na to, aby Váš pes či mačka mali stály prístup k čerstvej vode.

Jedno balenie vydrží na dobu užívania približne 1-2 mesiace v závislosti na veľkosti zvieraťa.

Zloženie: Riasa Ascophyllum nodosum, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pre menšie psy a mačky: 0,83 kalórie, v 1 ks Dental Bites pre väčšie psy: 3,3 kalórie.

Doplnkové látky: Prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu. Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá.

Všetky látky používané pri výrobe prípravku PlaqueOff Dental Bites sú v biokvalite.

Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™) U morské riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravkoch PlaqueOff ™ je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

**

**

Spôsob použitia: PlaqueOff ™ Dental Bites podávajte Vášmu psovi alebo mačke ako maškrtu.

Dĺžka užívania: Liek by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

Veľkosť balenia: 60 g (cca 200 kroketek po 0,3 g) a 150 g (cca 140 kroketek po 1,1 g)

Otázky k produktu

1. AKO FUNGUJE prúdenia PLAQUEOFF®?

Na rozdiel od iných metód kontroly plaku prúdenia PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvné prúd. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku „priľnúť“ k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by mala začínať v období od 3 do 8 týždňov.
=====
===== 2. ČO OBSAHUJE prúdenia PLAQUEOFF® POWDER?
Prípravky prúdenia PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morské riasy Ascophyllum nodosum zbierané v severnom Atlantiku.
=====
===== 3. Kto môže používať prúdenia PLAQUEOFF® A AKO BY mAL bYŤ pOUŽITÝ?
Môže byť použitá pri všetkých mačiek a psov a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.
=====
===== 4. AKO DLHO MÔŽEM psovi / mačke PODÁVAŤ prúdenia PLAQUEOFF®?
Prípravok je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejaví po 2-3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania lieku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a možno ho podávať dlhodobo.
=====
===== 5. MÔŽEM PRESTAŤ kefovať ZUBY SVOJHO PSA?
prúdenia PlaqueOff® Powder nie je náhradou kefovanie zubov. Je to doplnok ku kefovanie a kombinácie pomáha odstrániť plaketu a zubný kameň a udržuje vaše zviera čisté.
=====
===== 6. EXISTUJÚ nejaké vedľajšie účinky?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Ak si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom, ako začnete používať prúdenia PlaqueOff®.
=====
===== 7. AKO BY MAL BYŤ POUŽITÝ prúdenia PLAQUEOFF® POWDER?
Mala by byť použitá raz denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla.
=====
===== 8. mÔŽU TEHOTNÉ a DOJČIACE MAČKY a PSI POUŽÍVAŤ prúdenia PLAQUEOFF®?
Neuskutočnili sa žiadne štúdie s osobitným dôrazom na účinky prúdenia PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným a dojčiacim zvieratám.
=====
===== 9. SÚ PRÍPRAVKY prúdenia PLAQUEOFF® BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ, ktorí trpia problémami so štítnou žľazou?
U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné používanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom.
=====
===== 10. ČO MÁM ROBIŤ , KEĎ MÁ ZVIERA STÁLE zúfalo dYCH?
Pretrvávajúce zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom.

Výrobca: SweDenCare AB, Sweden

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.