Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg30,66EUR
Kosť kalciová 1ks0,04EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg49,71EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg54,73EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,62EUR
Nalezené podkategorie:
Granule pre psov (2053)
Konzervy, paštéty, kapsičky (734)
Salámy (36)
veterinárne diéty (94)
Maškrty (825)
Doplnkové (172)
Cestoviny, prílohy (12)
Barely na krmivo (11)

Krmivo pre psov - granule, konzervy, maškrty

Zdravý vývoj a spokojné bruško vášho psíka je pre nás dôležitý. Preto vám ponúkame to najlepšie krmivo pre psov prestížnych značiek, ako je Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalšie. U nás nájdete krmivo a vitamíny pre psov, ktoré zaistia správnu výživu vášho psa. Vyberať môžete zo širokej ponuky granúl, ktoré sú odlišné podľa veľkosti, plemena a veku psa, predávame tu tiež kvalitné krmivo pre šteňatá, ktoré zaistí jeho správny vývoj. Pre vášho psíka máme konzervy najvyššej kvality, vyskúšajte hovädzie, lososovú, rybie či zverinová konzervu. Potešte svojho psíka maškrtou, ktorý navyše obsahuje prírodné vitamíny a minerály. Kvalitné krmivo pre psov je potrebné pre jeho každodenné lumpačení, psíkovi dodá dôležité živiny pre zdravé zúbky a lesklú srsť.

1 2 3 70 71 72 309 310 311
Ilustrační obrázek Royal Canin Cavalier King Charles Junior 1,5 kg

Royal Canin Cavalier King Charles Junior 1,5 kg

Royal Canin Cavlier King Charles Puppy je kompletné super prémiové krmivo pre šteňatá (do 10 mesiacov veku) čistokrvného plemená Cavalier King Charles španiel. Špeciálna rada krmivá Cavalier King Charles vyživuje srsť a podporuje jej farbu, tvar granúl uľahčuje uchopenie a bráni psovi, aby krmivo hltal. Svojim zložením posilňuje správnej funkcie srdca a vďaka pridaniu adekvátneho množstvo horčíka, sodíka, draslíka, arginínu, EPA & DHA, taurínu, L-karnitínu a komplexov antioxidantov udržuje srdce vášho kavalíra zdravé. Unikátna receptúra tiež pomáha k udržaniu ideálnej váhy psa, takže nebude trpieť obezitou.
15,73EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek Royal canin Cocker 3 kg

Royal canin Cocker 3 kg

Royal Canin Cocker Adult je kompletné super prémiové krmivo pre dospelých (od 12 mesiacov veku) čistokrvné plemeno Kokeršpaniel. Špeciálne krmivo Cocker bolo vyvinuté na mieru kokršpanělům, znižuje tendenciu tohto plemena k obezite, upokojuje podráždenia pokožky a uší vďaka obsahu mastných kyselín EPA a DHA a olej z boráku lekárskeho dodáva srsti prirodzenú krásu. Exkluzívne zloženie s luteínom, zeaxantínom, vitamíny E a C podporuje antioxidačnú ochranu oka a celkovo pozitívne prispieva k dosiahnutiu optimálneho fungovania srdcového svalu.
20,70EUR
Kúpiť

Láska prechádza žalúdkom a sýty pes = spokojný pes! Ponúkame prémiové krmivo prestížnych značiek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalších, ktoré vášmu psíkovi dodajú potrebnú energiu pre každodenné lumpačení a dôležité živiny pre zdravé a silné zuby a lesklú srsť. Pre tých najposlušnejšie máme pripravené aj maškrty a k vybraným produktom darček zdarma.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.