Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks0,04EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg32,32EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg49,71EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg54,73EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,05EUR
Nalezené podkategorie:
Granule pre psov (2091)
Konzervy, paštéty, kapsičky (751)
Salámy (37)
veterinárne diéty (95)
Maškrty (842)
Doplnkové (174)
Cestoviny, prílohy (12)
Darčekové balíčky (5)
Barely na krmivo (12)

Krmivo pre psov - granule, konzervy, maškrty

Zdravý vývoj a spokojné bruško vášho psíka je pre nás dôležitý. Preto vám ponúkame to najlepšie krmivo pre psov prestížnych značiek, ako je Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalšie. U nás nájdete krmivo a vitamíny pre psov, ktoré zaistia správnu výživu vášho psa. Vyberať môžete zo širokej ponuky granúl, ktoré sú odlišné podľa veľkosti, plemena a veku psa, predávame tu tiež kvalitné krmivo pre šteňatá, ktoré zaistí jeho správny vývoj. Pre vášho psíka máme konzervy najvyššej kvality, vyskúšajte hovädzie, lososovú, rybie či zverinová konzervu. Potešte svojho psíka maškrtou, ktorý navyše obsahuje prírodné vitamíny a minerály. Kvalitné krmivo pre psov je potrebné pre jeho každodenné lumpačení, psíkovi dodá dôležité živiny pre zdravé zúbky a lesklú srsť.

1 2 3 116 117 118 316 317 318
Ilustrační obrázek Hill’s Prescription Diet Canine Stew c / d with Chicken & Vegetables 354g

Hill’s Prescription Diet Canine Stew c / d with Chicken & Vegetables 354g

Hills Prescription Diet Canine Stew c / d with Chicken & Vegetables s mäsovými KÚSKY konzerva je kompletné dietetické krmivo k obmedzeniu opakovanej tvorby struvitových kameňov a rozpustenie struvitových kameňov u dospelých psov. Toto dietetické krmivo má schopnosť okysľujúce moč, nízky obsah horčíka a znížený obsah bielkovín vysokej kvality.
4,56EUR
Kúpiť

Láska prechádza žalúdkom a sýty pes = spokojný pes! Ponúkame prémiové krmivo prestížnych značiek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalších, ktoré vášmu psíkovi dodajú potrebnú energiu pre každodenné lumpačení a dôležité živiny pre zdravé a silné zuby a lesklú srsť. Pre tých najposlušnejšie máme pripravené aj maškrty a k vybraným produktom darček zdarma.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.