Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg + DOPRAVA ZADARMO28,78EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + DOPRAVA ZADARMO45,24EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg + DOPRAVA ZADARMO47,30EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg + DOPRAVA ZADARMO38,99EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW1,58EUR

PROFIZOO Dog Premium Lamb 15 kg + „šampón Alavis“ + DOPRAVA ZADARMO

PROFIZOO Dog Premium Lamb 15 kg + „šampón Alavis“ + DOPRAVA ZADARMO Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Doprava zadarmo
Odporúčaná cena:
37,82 EUR
Zľava:
13%
Cena:32,89EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFIZOO Dog Premium Lamb 15 kg + „šampón Alavis“ + DOPRAVA ZADARMO

Kompletné krmivo pre dospelých psov s jahňacím mäsom a ryžou.

Skladba krmiva Spĺňa najprísnejšími Požiadavky na kvalitné, nutrične a dieteticky plnohodnotnú výživu s veľmi vysokou stráviteľnosťou a nízkym rizikom alergie a je vhodná pre Všetky kategórie dospelých psov Vrátane gravidných a dojčiacich fen. Optimálne aminokyselinové Zloženie proteínový zabezpečuje vysoko plnohodnotná zložka jahňacieho mäsa. Dietetiku a stráviteľnosti tohto krmiva zvyšuje ryža Ako zdroj glycidovú zložka. Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) ŠÚ v krmivách obsiahnuté vo vyváženom pomere. Obsah makro ai mikroprvkov a vitamínové plne pokrýva potreby dospelého psa. Vyšší obsah vitamínu C, ktory podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu a zabezpečuje správnu regenerace kostného a chrupavkového tkaniva. Obsiahnutá probiotiká, ktora Pozitívne upravujte črevnú mikroflóru, spoločne s vitamínom C prispievajú k zvýšenej odolnosti imunitného systému. Krmivo Ďalej obsahuje protilátky IGY, viazané na vaječnú hmotu. Protilátky IGY Blokujte Nežiaduci množením a následnom distribucia radu patogénnych Virová (parvovírus, rota a corona vírus) a ďalšie potenciálne nebezpečných baktérií v organizme psov. Pre svo obsah živín a Latok chrániacich črevnú mikroflóru a podporujúcich imunitný systém je krmivo Mimoriadne vhodné Predovšetkým pro psy s alergiami, psami oslabené a psy v rekonvalescencii.

Zloženie:

mäso a produkty živočíšneho povodia 30% (sušené mäso z oviec, hydinová pečeň), tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej), obilniny (ryža, kukurica), vedľajšia výrobky rastlinného povodia (kukuričný glutén, cukrovarské Rezka, pšeničné klíčky), kvasnice, yucca, minerálne látky, vitamíny. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Analytické zložka:

Dusíkaté látky 23%, hrubý tuk 11%, Anorganické látky (Popol) 6,8%, Vláknina 4,0%

Pridané doplnkové látky:

Vitamín A (EÚ 672) 16 000 mj / kg, vitamín D3 (EU 671) 1 600 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 141 mg / kg, Fe (Síran železnatý monohydrát E1) 190 mg / kg, I (Jodid draselný E2) 0,9 mg / kg, Co (síran kobaltnatý hepta-hydrát E3) 0,6 mg / kg, Cu (síran meďnatý pentahydrát E4) 15 mg / kg, Mn (Oxid manganatý E5) 70 mg / kg, Zn ( oxid zinočnatý E6) 140 mg / kg, Se (Seleničitan sodný E8) 0,3 mg / kg

Zákazníci kúpili spolu s

Podporte náš obchod v súťaži ShopRoku 2019
Aktuální akční nabídka Volajte zadarmo 0800 888 999, Linka je zriadená pre objednávky v čase po-pá od 9.00 - 16.00
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.