Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
DELIKAN Maximo Lamb 20 kg42,56EUR
DELIKAN Maximo Maintenance 20 kg38,40EUR
DELIKAN Maximo Adult 20 kg42,99EUR
DELIKAN Maximo Puppy 20 kg43,17EUR

DELIKAN Maximo Lamb 20 kg

DELIKAN Maximo Lamb 20 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Doprava zadarmo
Cena:42,56EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

DELIKAN Maximo Lamb 20 kg

Kompletné prémiové krmivo pre všetky plemená psov. Šťavnaté jahňacie mäso (30%), ľahko nastaviteľné zloženie. Optimálny podiel obilnín, zeleniny a ďalších dôležitých živín.

Prémiové kompletné krmivo pre dospelé psy. Jahňacie mäso (obsah až 30%) zaručuje vysokú stráviteľnosť a je pre psov veľmi chuťovo atraktívne. Vhodné aj pre psov so zažívacími ťažkosťami. Optimálny podiel obilnín, zeleniny a zdravých tukov tvorí jedinečný celok s komplexnými zložkami pre zdravé trávenie a vylučovanie. Prirodzený zdroj vitamínov a minerálnych látok priaznivo ovplyvňuje činnosť vnútorných orgánov a podporuje imunitný systém. Váš pes získa zdroj energie a vitality v každej chutnej porcii.

Vyvážený prísun zdravých tukov (lososový, alebo ľanový olej) priaznivo pôsobí na pohybový aparát, ale aj na dobrý stav kože a srsti. Delikátna chuť jahňacieho mäsa spoločne s jemnou zeleninou a ryžou robí z krmiva chutnú záležitosť aj pre citlivé zažívanie Vášho psa. Obsah vlákniny priaznivo pôsobí na rovnováhu črevnej mikroflóry a harmonické trávenie bez ťažkostí.

Doprajte Vášmu psovi DELIKAN Maximo Lamb 20 kg, jeho hlavnými benefitmi sú predovšetkým:

  • Kompletní chutné krmivo pro dospělé psy,
  • určeno pro všechna plemena,
  • šťavnaté a delikátní jehněčí maso,
  • snadno stravitelné (i pro citlivé psy),
  • vitamíny, minerální látky, proteiny, probiotika,
  • optimální trávení a vylučování,
  • chuťově atraktivní,
  • podpora pohybového aparátu.

Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené jahňacie mäso), obilniny a vedľajšie výrobky z obilnín (ryža, kukurica, kukuričný glutén, ľanové semienko), tuky a oleje (bravčová masť, lososový olej, ľanový olej), zelenina (hrách, mrkva), prídavky na zlepšenie pohybového aparátu (chondroprotektíva), yucca, probiotiká, vitamíny a minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, ochucovadlá.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom a chladnom (do 18 °C) mieste.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.