Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg31,49EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg43,02EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg46,77EUR
Royal Canin Medium Adult 15 kg68,18EUR
Brit Premium by Nature Adult M 15 kg36,15EUR

K-9 Hi-Performance 1kg

K-9 Hi-Performance 1kg Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
Cena:5,74EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

K-9 Hi-Performance 1kg

Kompletné krmivo pre aktívne a pracujúce psy.

Pre veľmi aktívne výkonné psov športový, saňovej, lovecké a služobné.

K-9 Selection HI-PERFORMANCE je krmivo pre veľmi aktívne výkonné psov. Viac ako 60% obsahu v sušine je tvorené kuracími produkty poskytujúcimi vynikajúcu stráviteľnosť, vysokú výživnú hodnotu i príťažlivú chuť. Mimoriadne vhodné pre psov vo výcviku, v športovom tréningu, v pravidelnej službe, pre psov dostihové, ťažné či inak pracovne využívané.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

Pomocou K-9 Selection HI-PERFORMANCE dosiahnete u psa vrcholnej telesnej kondície, plné sily a špičkových výkonov, v príprave na výstavu tiež najlepšej kvality srsti. Žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmenie potrebuje pes už len dostatok čistej čerstvej vody.

zloženie:

múčka z kuracieho mäsa, mletá kukurica, mletá pšenica, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kukuričná múčka, kuracie mäso, chlorid sodný, d-kalcium fosfát, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol , di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium bisulfitového, prídavok vitamínu B12, riboflavín, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý , selenit sodný.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.