Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg30,97EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg43,02EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg46,77EUR
Royal Canin Medium Adult 15 kg68,18EUR
Brit Premium by Nature Adult M 15 kg36,15EUR

Arion Dog Original Adult Medium Lamb Rice 3kg

Arion Dog Original Adult Medium Lamb Rice 3kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:15,25EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Medium Lamb Rice 3kg

ARION ORIGINAL Adult Medium Lamb & Rice je kompletníbezlepkové krmivo pre dospelých psov stredných plemien s citlivým trávením.

ARION ORIGINAL Adult Medium Lamb & Rice je kompletníbezlepkové krmivo pre dospelých psov stredných plemien s citlivým trávením. Špeciálne zloženie môže zabrániť neznášanlivosti krmiva a prispieť k zlepšeniu črevnej flóry, s cieľom výrazne skvalitniť život Vášho psa.

Arion Original Medium ponúka optimálnu výživu, ktorá berie do úvahy všetky aspekty metabolizmu psa. S uroviny sú starostlivo vyberané pre svoje výživové vlastnosti, dobrú stráviteľnosť a optimálne chuť. Vyvážené množstvo vitamínov, stopových prvkov, prebiotík a antioxidantov podporuje fyziologické funkcie a optimálne trávenie, čo udržuje psa vitálnym v priebehu mnohých rokov.

Prebiotický efekt - obsahuje prirodzene fermentující vlákninu FOS a MOS k vytvoreniu vybalansované črevnej mikroflóry a optimálneho trávenia. Vitalita - bohaté na vysoko kvalitné, chutnú živočíšnu bielkovinu a vybalancovaný doplnok vitamínov a stopových prvkov na podporu orgánových funkcií a optimálneho trávenia počas celého života. Zažívacie znášanlivosť - dôkladne vybrané bezlepkové suroviny a vysoko kvalitný proteín spolu s vlákninou umožňujú optimálne trávenie a perfektný stav stoličiek.

POUŽITÝ KŔMNE SUROVINY: Ryža (50%), jahňa (dehydrované 26%), kura, živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny proteín, hrach, cukrovarské rezky, pivovarské kvasnice, minerálne látky, soľ, chlorid draselný, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín .

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.