Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
MONGE Dog Maxi Puppy & Junior 28/16 15 kg59,91EUR
PROFIDOG Premium Plus All Breeds Puppy 12 kg40,99EUR
Bosch Puppy 7,5 kg24,48EUR
K-9 Growth Large Breed 1 kg5,74EUR
K-9 Growth Small Breed 1 kg6,69EUR

K-9 Growth 3 kg

K-9 Growth 3 kg Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
Cena:15,85EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

K-9 Growth 3 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny.

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre prikrmovanie dojčených šteniat od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky

K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy aj pre gravidné a dojčiace suky. Mnohým generáciami psov preverené krmivo vyrobené z kurčiat, preto veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa tiež pre dospelých psov trpiacich nechutenstvom k povzbudeniu ich chute a zlepšenie kondície.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica, mlieka a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

K-9 Selection GROWTH je kompletný kŕmenie, žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmenie potrebuje pes už len dostatok čistej čerstvej vody.

zloženie:

múčka z kuracieho mäsa, mletá žltá kukurica, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kukuričná múčka, mletá pšenica, kuracia múčka a produkty, sušené zbierané mlieko, kurací vývar, fosforečnanu fosfát, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium bisulfitového, prídavok vitamínu B12, riboflavín, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.