Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg53EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg31,49EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg80,21EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg41,37EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg46,77EUR

Arion Dog Original Adult Medium Chicken Rice 3kg

Arion Dog Original Adult Medium Chicken Rice 3kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:12,91EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Medium Chicken Rice 3kg

Arion Dog Original Adult Medium Chicken Rice 3kg

ARION ORIGINAL Adult Medium Chicken & Rice je kompletné bezlepkové krmivo pre dospelé psy stredných plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, za účelom významného zlepšenia kvality života Vášho psa.

Arion Original Medium ponúka optimálnu výživu, ktorá berie do úvahy všetky aspekty metabolizmu psa. Suroviny sú starostlivo vyberané pre svoje výživové vlastnosti, dobrú stráviteľnosť a optimálnu chuť. Vyvážené množstvo vitamínov, stopových prvkov, prebiotík a antioxidantov podporuje fyziologické funkcie a optimálne trávenie, čo udržuje psa vitálnym v priebehu mnohých rokov.

Prebiotický efekt - obsahuje prirodzene fermentujúcu vlákninu FOS a MOS na vytvorenie vybalansovanej črevnej mikroflóry a optimálneho trávenia.

Vitalita - bohaté na vysoko kvalitné, chutnú živočíšnu bielkovinu a vybalansovaný doplnok vitamínov a stopových prvkov na podporu orgánových funkcií a optimálneho trávenia počas celého života.

Žiariaca srsť - bohaté na živočíšny proteín a živočíšny tuk na zabezpečenie dostatku esenciálnych aminokyselín, ?3 a ?6 mastných kyselín pre zdravú kožu.

 

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Kurča ( dehydratované 50%), ryža ( 35%), zemiaky, živočíšny tuk, hydrolizovaný živočíšny tuk, cukrovarské rezne, soľ, pivovarské kvasnice, minerálne látky, hrubá vláknina, rybí olej, uhličitan vápenatý, FOS, OS,.

 

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Analytické zložky: proteín 26%, obsah tuku 16%, hrubá vláknina 2%, hrubý popol 7%, vápnik 1,5%, fosfor 1%

Nutričné doplnkové látky/kg: Vitamín A 20000 IU, vitamín D 1700 IU, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 180 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

 

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.