Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFIDOG Premium Plus Medium Adult 12 kg40,13EUR
PROFIDOG Premium Plus Large Adult 12 kg40,13EUR
Bosch Senior 12,5 kg31,90EUR
Purina Dog Chow Adult jahňacie 14 kg40,47EUR
Bosch Light 12,5 kg29,27EUR

K-9 Lite-Senior 12 kg

K-9 Lite-Senior 12 kg Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
Doprava zadarmo
Cena:44,23EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

K-9 Lite-Senior 12 kg

Kompletné krmivo pre kontrolu hmotnosti psa a pre starších psov.

Krmivo so zníženým obsahom tukov - energie a zároveň s vysokou stráviteľnosťou, výživnou hodnotou a chutnosťou, vyhovujúce náročné kombináciu požiadaviek menej aktívnych a starších psov.

K-9 Selection LITE je kompletné krmivo pre starších psov všetkých plemien, pre udržanie výbornej kondície a zdravia do vysokého veku. Znížený obsah tukov - energia je kombinovaný s jednoduchou a vysokou stráviteľnosťou, výživnú hodnotou a chutnosťou, pre odlišné potreby a schopnosti trávenie u starších jedincov. Vhodné aj pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Poskytuje psovi pocit dobrého a chutného nasýtenia pri konzumácii menšieho množstva kalórií.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez použitia náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

K-9 Selection LITE je kompletné krmivo, žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmenie potrebuje pes už len dostatok čistej čerstvej vody.

zloženie:

mletá kukurica, mletá pšenica, múčka z kuracieho mäsa, pšeničná múčka, sušená repná drť, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kuracie mäso, chlorid sodný, fosforečnanu fosfát, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium bisulfitového, prídavok vitamínu B12, riboflavín, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.