Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFIDOG Premium Plus Medium Adult 12 kg40,13EUR
PROFIDOG Premium Plus Large Adult 12 kg40,13EUR
Bosch Senior 12,5 kg31,84EUR
Purina Dog Chow Adult jahňacie 14 kg40,47EUR
Bosch Light 12,5 kg29,90EUR

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Doprava zadarmo
Cena:42,63EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg

Kompletné bezlepkové krmivo pre šteňatá veľkých plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, s cieľom prispieť k zdravej tvorbe kostí a optimálnemu vývoju Vášho šteniatka.

ARION ORIGINAL Puppy Large Chicken & Rice je kompletné bezlepkové krmivo pre šteňatá veľkých plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, s cieľom prispieť k zdravej tvorbe kostí a optimálnemu vývoju Vášho šteniatka.

Vychovávať šteňa je práca na plný úväzok! Ale tiež pre Vaše šteňa je dospievania veľká výzva. Mozog Vášho šteniatka sa počas rastu neustále mení a musí spracovávať veľké množstvo informácií. Mozog obsahuje veľké množstvo tuku, v ktorom je najviac zastúpená? 3-mastná kyselina - DHA (dokozahexaénová kyselina). Táto mastná kyselina je dôležitá pri komunikácii medzi nervovými bunkami a je nevyhnutná pre optimálny vývoj mozgu. Pre stimuláciu učenie Vášho šteniatka sú krmivá radu Arion Puppy obohatené o DHA. Táto mastná kyselina z rybieho oleja prispeje k úspešnému výcviku Vášho šteňaťa.

Zlepšené učenie - obohatené? 3 mastnou kyselinou DHA z rybieho oleja na podporu vývoja mozgu a schopnosti učiť sa u rastúcich šteniat. Silné kosti - zostavené s ohľadom na správny pomer vápnika a fosforu, dostatok mangánu a medi zaisťuje silné kosti a zdravé kĺby u rastúcich šteniat veľkých plemien. Podpora imunity - vybalancovaný zdroj? 3 a? 6 mastných kyselín, vitamínov E a C, ? -Karotenu a prírodných citrusov na podporu prirodzene slabého obranného systému mladých šteniat.

Použité kŕmne suroviny: Kurča (dehydrované 49%), ryža (35%), živočíšny tuk, zemiaky, hrach, hydrolyzovaný živočíšny proteín, cukrovarské rezky, rybí olej, soľ, minerálne látky, pivovarské kvasnice, vláknina, uhličitan vápenatý, chlorid draselný , chondroitín sulfát, glukosamín, FOS, MOS, semená hrozna, citrusové plody.

Deklarované akostné znaky:

Analytické zložky: proteín 26%, obsah tuku 14%, vláknina 2%, popol 6,5%, vápnik 1,3%, fosfor 0,9%, DHA 0,1%

Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 22000 mj, vitamín D 1900 mj, železo 140 mg (síran železnatý monohydrát), meď 18 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 200 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid manganatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.