Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg45,05EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg30,97EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg68,18EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg43,02EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg70,38EUR

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Doprava zadarmo
Cena:42,63EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

Arion Dog Original Adult Large Chicken Rice 12kg

Kompletné bezlepkové krmivo pre šteňatá veľkých plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, s cieľom prispieť k zdravej tvorbe kostí a optimálnemu vývoju Vášho šteniatka.

ARION ORIGINAL Puppy Large Chicken & Rice je kompletné bezlepkové krmivo pre šteňatá veľkých plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, s cieľom prispieť k zdravej tvorbe kostí a optimálnemu vývoju Vášho šteniatka.

Vychovávať šteňa je práca na plný úväzok! Ale tiež pre Vaše šteňa je dospievania veľká výzva. Mozog Vášho šteniatka sa počas rastu neustále mení a musí spracovávať veľké množstvo informácií. Mozog obsahuje veľké množstvo tuku, v ktorom je najviac zastúpená? 3-mastná kyselina - DHA (dokozahexaénová kyselina). Táto mastná kyselina je dôležitá pri komunikácii medzi nervovými bunkami a je nevyhnutná pre optimálny vývoj mozgu. Pre stimuláciu učenie Vášho šteniatka sú krmivá radu Arion Puppy obohatené o DHA. Táto mastná kyselina z rybieho oleja prispeje k úspešnému výcviku Vášho šteňaťa.

Zlepšené učenie - obohatené? 3 mastnou kyselinou DHA z rybieho oleja na podporu vývoja mozgu a schopnosti učiť sa u rastúcich šteniat. Silné kosti - zostavené s ohľadom na správny pomer vápnika a fosforu, dostatok mangánu a medi zaisťuje silné kosti a zdravé kĺby u rastúcich šteniat veľkých plemien. Podpora imunity - vybalancovaný zdroj? 3 a? 6 mastných kyselín, vitamínov E a C, ? -Karotenu a prírodných citrusov na podporu prirodzene slabého obranného systému mladých šteniat.

Použité kŕmne suroviny: Kurča (dehydrované 49%), ryža (35%), živočíšny tuk, zemiaky, hrach, hydrolyzovaný živočíšny proteín, cukrovarské rezky, rybí olej, soľ, minerálne látky, pivovarské kvasnice, vláknina, uhličitan vápenatý, chlorid draselný , chondroitín sulfát, glukosamín, FOS, MOS, semená hrozna, citrusové plody.

Deklarované akostné znaky:

Analytické zložky: proteín 26%, obsah tuku 14%, vláknina 2%, popol 6,5%, vápnik 1,3%, fosfor 0,9%, DHA 0,1%

Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 22000 mj, vitamín D 1900 mj, železo 140 mg (síran železnatý monohydrát), meď 18 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 200 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid manganatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.