Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Antiparazitný obojok Scalibor 65 cm 1 ks14,16EUR
Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg26,62EUR
Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm22,83EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks12,82EUR
Bayer Kiltix Antiparazitný obojok 70cm16,37EUR

Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm

Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Odporúčaná cena:
27,40 EUR
Zľava:
17%
Cena:22,83EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm

Až 8 mesačné dlhodobá ochrana pre malé psy a mačky.

Foresto 38 obojok pre mačky a malé psy - vysoko účinný antiparazitný obojok hubiace dospelých i nevyvinuté jedinca (larvy, vajíčka) bĺch a kliešťov po dobu 7- 8 mesiacov. Revolučná technológia obojku zaisťuje nepretržité uvoľňovanie malých dávok účinných látok do kože psa - s postupom času sa neznižuje účinok obojku a ochrana zvieraťa. Obojok by mal byť nasadený pokiaľ možno pred začiatkom sezóny kliešťov alebo bĺch.

Foresto je úplne netoxický pre mačky, psy aj ľudí, nezapácha a je úplne vodeodolný. Zviera s obojkom Foresto sa môže pokojne pohybovať medzi ostatnými zvieratami v byte, je úplne neškodný pre dojčatá a malé deti, nedráždi pokožku ani oči. Obojok dokáže zabrániť prenosu chorôb z parazitov na zviera, tým sa účinok obojku násobí.

Foresto sa dodáva v okrúhle plechovej krabičke. Celková dĺžka obojku je 38 cm.

Psy: liečba a prevencia infestácie blchami (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 mesiacov. Účinnosť proti blchám nastupuje okamžite po nasadení obojku. Zabraňuje vývoju blších lariev v najbližšom okolí zvieraťa po dobu 8 mesiacov. Foresto môže byť použitý ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Prípravok má stály akaricídny (smrtiaci) účinok proti kliešťom (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) a repelentný (zabraňujúci sanie) účinok (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) po dobu 8 mesiacov. Pôsobí proti larvám, nymfám i dospelým kliešťom. Kliešte prisaté na psovi pred nasadením obojku nemusí byť zahubení do 48 hodín po jeho aplikácii a môžu zostať ďalej na napadnutom zvieraťu. Preto je vhodné odstrániť všetky kliešte na psovi pri nasadení obojku. Po dvoch dňoch po nasadení obojok zabraňuje ďalšiemu napadnutiu kliešťami. Liečba infestácie všenkami (Trichodectes canis).

Mačky: liečba a prevencia infestácie blchami (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 mesiacov. Účinnosť proti blchám nastupuje okamžite po nasadení obojku. Zabraňuje vývoju blších lariev v najbližšom okolí zvieraťa po dobu 10 týždňov. Foresto môže byť použitý ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Prípravok má stály akaricídny (smrtiaci) účinok (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) a repelentný (zabraňujúci sanie) účinok proti kliešťom (Ixodes ricinus) po dobu 8 mesiacov. Pôsobí proti larvám, nymfám i dospelým kliešťom. Kliešte prisaté na mačke pred nasadením obojku nemusí byť zahubení do 48 hodín po jeho aplikácii a môžu zostať ďalej na napadnutom zvieraťu. Preto je vhodné odstrániť všetky kliešte na mačke pri nasadení obojku. Po 2 dňoch po nasadení, obojok zabraňuje ďalšiemu napadnutiu kliešťami.

U mačiek bola preukázaná účinnosť proti Ixodes hexagonus a proti kliešťovi nevyskytujícímu sa v Európe - Amblyomma americanum, rovnako tak u psov proti I. Hexagonus, I. scapularis a proti druhom kliešťov nevyskytoval v Európe - kliešť Dermacentor variabilis a austrálske kliešť spôsobujúce paralýzu I. Holocyclus. Pri už infikovaných psov obojok pôsobil proti Sarcoptes scabiei. K úplnému vyliečeniu svrabovej infekcie došlo počas troch mesiac

Upozornenie: V prípade poškodenia ochranného obalu obojku zaniká nárok na ,, Odstúpenie od smlouvy''

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.