Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg27,01EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 65 cm 1 ks14,55EUR
Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm23,62EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks13,33EUR
Bayer Kiltix Antiparazitný obojok 70cm16,37EUR

Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg

Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Odporúčaná cena:
32,41 EUR
Zľava:
17%
Cena:27,01EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg

Antiparazitný obojok Foresto chrániaci až 8 mesiacov pred blchami a kliešťami.

Foresto 70 obojok pre psov je vysoko účinný antiparazitný obojok hubiace dospelých i nevyvinuté jedinca (larvy, vajíčka) bĺch a kliešťov po dobu 7- 8 mesiacov. Revolučná technológia obojku zaisťuje nepretržité uvoľňovanie malých dávok účinných látok do kože psa - s postupom času sa neznižuje účinok obojku a ochrana zvieraťa. Obojok by mal byť nasadený pokiaľ možno pred začiatkom sezóny kliešťov alebo bĺch.

Foresto je úplne netoxický pre mačky, psy aj ľudí, nezapácha a je úplne vodeodolný. Zviera s obojkom Foresto sa môže pokojne pohybovať medzi ostatnými zvieratami v byte, je úplne neškodný pre dojčatá a malé deti, nedráždi pokožku ani oči. Obojok dokáže zabrániť prenosu chorôb z parazitov na zviera, tým sa účinok obojku násobí.

Foresto sa dodáva v okrúhle plechovej krabičke. Celková dĺžka obojku je 70 cm.

Psy: liečba a prevencia infestácie blchami (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 mesiacov. Účinnosť proti blchám nastupuje okamžite po nasadení obojku. Zabraňuje vývoju blších lariev v najbližšom okolí zvieraťa po dobu 8 mesiacov. Foresto môže byť použitý ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Prípravok má stály akaricídny (smrtiaci) účinok proti kliešťom (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) a repelentný (zabraňujúci sanie) účinok (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) po dobu 8 mesiacov. Pôsobí proti larvám, nymfám i dospelým kliešťom. Kliešte prisaté na psovi pred nasadením obojku nemusí byť zahubení do 48 hodín po jeho aplikácii a môžu zostať ďalej na napadnutom zvieraťu. Preto je vhodné odstrániť všetky kliešte na psovi pri nasadení obojku. Po dvoch dňoch po nasadení obojok zabraňuje ďalšiemu napadnutiu kliešťami. Liečba infestácie všenkami (Trichodectes canis).

Mačky: liečba a prevencia infestácie blchami (Ctenocephalides felis) po dobu 7 až 8 mesiacov. Účinnosť proti blchám nastupuje okamžite po nasadení obojku. Zabraňuje vývoju blších lariev v najbližšom okolí zvieraťa po dobu 10 týždňov. Foresto môže byť použitý ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Prípravok má stály akaricídny (smrtiaci) účinok (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) a repelentný (zabraňujúci sanie) účinok proti kliešťom (Ixodes ricinus) po dobu 8 mesiacov. Pôsobí proti larvám, nymfám i dospelým kliešťom. Kliešte prisaté na mačke pred nasadením obojku nemusí byť zahubení do 48 hodín po jeho aplikácii a môžu zostať ďalej na napadnutom zvieraťu. Preto je vhodné odstrániť všetky kliešte na mačke pri nasadení obojku. Po 2 dňoch po nasadení, obojok zabraňuje ďalšiemu napadnutiu kliešťami.

U mačiek bola preukázaná účinnosť proti Ixodes hexagonus a proti kliešťovi nevyskytujícímu sa v Európe - Amblyomma americanum, rovnako tak u psov proti I. Hexagonus, I. scapularis a proti druhom kliešťov nevyskytoval v Európe - kliešť Dermacentor variabilis a austrálske kliešť spôsobujúce paralýzu I. Holocyclus. Pri už infikovaných psov obojok pôsobil proti Sarcoptes scabiei. K úplnému vyliečeniu svrabovej infekcie došlo počas troch mesiacov.

Upozornenie: V prípade poškodenia ochranného obalu obojku zaniká nárok na ,, Odstúpenie od smlouvy''

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.