Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg27,01EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 65 cm 1 ks14,55EUR
Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm24,02EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks13,33EUR
Bayer Kiltix Antiparazitný obojok 70cm16,37EUR

Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks

Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Odporúčaná cena:
16,66 EUR
Zľava:
20%
Cena:13,33EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Antiparazitný obojok Scalibor 48 cm 1 ks

Antiparazitárny obojok pre psy k ochrane proti kliešťom, komárom a pakomárom.

Určené len pre psov

Scalibor antiparazitný obojok pre psov 48 cm - vysoko účinný antiparazitný obojok pre psov. Ochráni Vášho miláčika pred pakomáre, kliešťami a ostatnými druhmi ektoparazitov, znemožňuje ich zahryznutie sa a prisatie, a tým zabraňuje nakazenie prenosnými chorobami.

Účinná látka sa po nasadení obojku Scalibor Protectorband rovnomerne rozšíri po koži psa. Prenikne z obojku do lipidovej vrstvy kože psa a rozšíria sa po celom tele. Parazity po krátkom kontakte s účinnou látkou vykazujú poruchy koordinácie s následnou rýchlou smrťou. Plná účinnosť obojku Scalibor® Protectorband je zaistená už na začiatku druhého týždňa nosenie. Ochrana, ktorú Scalibor® Protectorband zaisťuje, trvá až 6 mesiacov.

Nepoužívajte u mačiek a radšej ani u psov, ktorí s mačkami žijú v byte! Účinná látka Scalibor je pre mačky veľmi nebezpečná.

Obojok nefarbí srsť, nezapácha, je úplne vodeodolný. Vhodné pre šteňatá od 7-mi týždňov veku a gravidné či dojčiace sučky.

Možno nasadiť obojok na konci dňa exspirácie? Určite áno. Dátum expirácie označuje deň, dokedy je možné obojok zakúpiť a nasadiť psovi. Jeho účinnosť je zabezpečená do doby expirácie + doba účinnosti proti parazitom. Napríklad, keď zakúpite Scalibor s expiráciou jún 2021, tak obojok bude fungovať až do decembra 2021, ak ho nasadíme v júni.

Antiparazitný obojok Scalibor je veľmi mäkký, dobre tvarovateľný, prispôsobí sa tvaru a veľkosti krku. Odstrihnutý kúsok obojku nevyhadzujte, vložte ho psovi do pelechu či búdy.

Obojok Scalibor chráni psa pred napadnutím parazitom a zároveň zabíja už prisaté kliešte. Špeciálna technológia uvoľňovanie účinnej látky zaisťuje postupné uvoľňovanie deltametrinu každý deň a vďaka tomu, že sa uvoľňuje priamo na psa a nie do okolia, obojok nezapácha. Bezpečný aj ak je v blízkosti psa dieťa. Účinná látka sa neuvoľňuje do prostredia. Výskumy preukázali, že denné množstvo deltametrínu prijímanej orálne pri hladenie psa as tým spojeným olizovaním rúk a prstov je aj pri 100% dávke hlboko pod akceptovateľným denným maximom.

Scalibor nestráca svoju účinnosť ani po kontakte s vodou, psy sa teda môžu kúpať. Psa by ste však prvých päť dní po nasadení obojku Scalibor® Protectorband nemali kúpať, aby sa účinná látka mohla rovnomerne a rýchlo rozšíriť po jeho pokožke.

Sústavné a efektívne uvoľňovanie účinnej látky zabezpečí iba správne upevnený obojok. Cieľom je dodržať čo možno najväčšiu kontaktnú plochu medzi obojkom a povrchom krku psa po celú dobu nosenia. To zaistíte upevnením obojku tak, aby sa Vám medzi obojok a krk vošli dva prsty. Zvyšok odstrihnite asi 5 cm od spony. U rastúcich psov sa potom dĺžka obojku bez problémov prispôsobí rastúcemu obvodu krku.

Upozornenie: V prípade poškodenia ochranného obalu obojku zaniká nárok na ,, Odstúpenie od smlouvy''

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.