Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFIZOO Dog Snack hovädzie 160 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack jahňacie 160 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack dental 130 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack mentol 130 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack hydinové 130 g1,68EUR

PROFIZOO Dog Snack hydinové 130 g

PROFIZOO Dog Snack hydinové 130 g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:1,68EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFIZOO Dog Snack hydinové 130 g

Šťavnaté hydinové tyčinky, chutná odmena, alebo spestrenie bežného jedálnička. Žuvacie tyčinka čistí zuby od zubného plaku. Zdroj energie.

PROFIZOO dog Snack hydinová je delikatesa pre Vášho psa či už za odmenu, alebo ako spestrenie bežného jedálnička. Mäkká žuvacia tyčinka s výbornou chuťou hydinového a atraktívnou vôňou. Okrem chuti poskytuje snack aj ďalší benefit - čistí zuby od zubného povlaku a masíruje prirodzene ďasná.

Prednosti snacku:

  • Chutný a šťavnatý snack,
  • delikátní chuť drůbežího,
  • výživná odměna při výcviku,
  • pochoutka s atraktivní chutí a vůní,
  • čistí zuby a dásně,
  • rychlý zdroj energie,
  • praktické balení.

Či už ste so svojim psom na prechádzke, alebo tréningu vždy je čas na skvelú a chutnú odmenu. Hydinové tyčinky sú skvelou voľbou, ako potešiť Vášho psa. Dodať mu potrebnú energiu, vitalitu aj dôležité živiny. Vyvážená chuť poteší jeho zmysly. Hydinový snack je dobre stráviteľný, nezaťaží tráviaci systém a výborne chutí.

Vrecko s tyčinkami vždy uchovávajte v suchu a chlade a samozrejme z dohľadu vášho psa. Obal vždy starostlivo uzavrite, zabránite tak nechcenému vysúšaniu tyčiniek. Neprekračujte odporúčané množstvo určené pre vášho psa, len tak mu zabezpečíte spokojné trávenie. Vždy berte iba ako doplnok k bežnej strave psa.

Zloženie: Obsahuje prírodné vitamíny a minerálne látky, obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, oleje, tuky, mäsovú múčku, farbivo, zchutňovadlo, konzervant.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.