Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,68EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s teľacím a morčacím v omáčke 1240g NEW1,66EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW1,66EUR
PROFIDOG konzerva zverina paté 400g NEW1,68EUR
PROFIDOG konzerva králik paté 400g NEW1,68EUR

ECO PACK PROFIDOG konzerva pečeň 850g 12ks

ECO PACK PROFIDOG konzerva pečeň 850g 12ks Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
Cena:28,90EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

ECO PACK PROFIDOG konzerva pečeň 850g 12ks

ECO PACK. Mäsová konzerva pre všetky plemená psov, obsah až 30% pečene. Vyvážená chuť bez chemických prísad a lepku, obsahuje len chudé a šťavnaté mäso.

Konzerva plná jemných pečene pre všetky plemená psov. Obsah konzervy tvoria celých 30% pečene, to z nej tvoria jedinečný zdroj kvalitných bielkovín a energie. Produkt je úplne bez chemických a konzervačných látok a lepku, preto nezaťaží tráviaci systém Vášho psa. Psovi poskytne množstvo dôležitých vitamínov a minerálov ako je napríklad železo, zinok, vápnik, alebo selén. Tieto zložky sú dôležité pre zdravý vývoj psa a na udržanie dobrej kondície. Aj obsah ryžovej múky obohatí jedálniček Vášho psa o dôležité prvky. Ryžová múka je prirodzene bezlepková, preto nezaťaží tráviaci proces, naopak je zdrojom fosforu a draslíka.

Prednosti PROFIDOG konzervy pečeň 850 g:

  • Podíl jater až 30 %,
  • jateční produkty tvoří celých 65 %,
  • bezlepková rýžová mouka,
  • lehce stravitelné,
  • bez lepku a sóji,
  • pro všechna plemena psů.

Masovú konzervu môžete podávať samostatne, alebo ako doplnok k obľúbeným granulám Vášho psa. Spestríte jedálniček Vášmu psovi, atraktívna vôňa i chuť sa pre neho stane neodolateľnú. Vy budete mať istotu, že pes dostane po náročnom dni tú najlepšiu výživu, on si naopak jedinečne pochutí. Dostatkom kvalitných bielkovín zaistíte rýchle dodanie energie a vitality. Kŕmny režim vždy prispôsobte veku a váhe zvieraťa, ale aj prostredie, v ktorom sa práve nachádza. Konzervu ľahko môžete pribaliť na cesty, je odolná, ľahko zvládne vyššie teploty a v neposlednom rade sa ľahko otvára. Podávajte zásadne mäso v izbovej teplote, tým zaistíte psovi spokojné trávenia bez ťažkostí.

Zloženie

  • Játra 30%
  • Vedlejší jateční produkty 65%
  • Rýžová mouka 5%

ECO PACK - výhodné balenie, 850g x 12ks.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.