Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera Stör Chips XXL Nature 3800 ml / 1,7 kg32,52EUR
Sera Stör Pellets Nature 3800 ml / 2 kg32,52EUR
Tetra Pond Sherlet Sticks 1l11,79EUR
Predac Sturio Food - jeseter, 700g8,34EUR

Sera Stör Chips XXL Nature 3800 ml / 1,7 kg

Sera Stör Chips XXL Nature 3800 ml / 1,7 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:32,52EUR
Dostupnosť: do 24 hodin

Popis produktu

Sera Stör Chips XXL Nature 3800 ml / 1,7 kg

Prírodné základné krmivo pre väčšie jesetery.

Sera Stör Chips XXL Nature je základné krmivo zo šetrne vyrábaných chipsov bez farbív a konzervačných látok pre veľké mäsožravé jazierkové ryby ako jeseteri nad 40 cm dĺžky.

Vysoký podiel Omega-mastných kyselín, ľahko stráviteľných bielkovín z vodných živočíchov, minerálov a vitamínov pokryjú veľkú energetickú spotrebu a posilňujú odolnosť proti chorobám veľkých mäsožravcov. Vyvážený vývoj a dlhý zdravý život sú takto podporované.

Extrémne vo vode stabilné chipsy sú vhodné na celoročné kŕmenie a klesajú veľmi rýchlo. To umožňuje na dno orientovaným jeseterom v kľude sa kŕmiť bez toho, aby znečisťovali vodu.

Prírodné krmivo pre jazierkové ryby

Tento produkt patrí do rady produktov „sera Nature“, ktorý nevyžaduje farbivá ani konzervačné látky. Farby rôznych typov krmív sú výsledkom prírodných ingrediencií. Potrava s prísadami blízkymi prírode je najlepšou ochranou pred nedostatkami a podporuje zdravie a vitalitu rýb v každom ročnom období. Typy krmív Nature preto obsahujú prírodné ingrediencie ako spirulina, krill alebo udržateľnú hmyziu múčku z lariev muchy bránenky (Hermetia). Značky na prednej strane obalu zvýrazňujú tieto zložky a ich množstvo v krmive.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.