Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Otofin ušný roztok 100ml9,66EUR
VITAR Denton (De-Plague) 100g12,45EUR
Odstraňovač škvŕn pod očami 50ml8,24EUR
VITAR Nomaad De-plaque 100g12,45EUR
Kvapky Ear Cleaner ušné 50ml7,22EUR

Aptus Orisolve vet sol 150 ml

Aptus Orisolve vet sol 150 ml Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Odporúčaná cena:
15,24 EUR
Zľava:
20%
Cena:12,19EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

Aptus Orisolve vet sol 150 ml

Roztok na čistenie uší.

vlastnosti

Aptus ORISOLVE je roztok na čistenie uší s účinnými zložkami pre rozpustenie mazu (Alcohol, Propylene Glycol), solubilizátor pre uľahčenie rozpustenie mazu (Polysorbate 80), s antibakteriálnymi iónmi striebra, s antibakteriálnym esenciálnym olejom z rozmarínu, sa zmäkčujúcimi a protiplesňovými kyselinu salicylovú a mliečnu , s lokálne znecitlivujúce protisvrbivo zložkou (Laureth-9), as tíšiacim s regeneračným a hojivým alantoín. Návod na použitie Preventívne: Pevne uchopte ušnica za jeho koniec, mierne ho ťahajte smerom od hlavy (takto ho narovnáte). Naplňte celý vonkajší zvukovod roztokom (musíte vidieť hladinku roztoku) a približne 2 minúty masírujte tak, aby sa roztok vnútri zvukovodu pohyboval hore a dole (nezabudnite stale pevne držať mierne natiahnutý ušnica). Potom osušte viditeľnú tekutinu, nechajte zviera zatrepať hlavou a opäť vysušte tekutinu v ústí zvukovodu. Terapeutické: Opakujte čistenie vonkajšieho zvukovodu (popísané vyššie) 2x denne po dobu trvania liečby, a 1-3x týždenne ešte mesiac po ukončení liečby. Ak po vyčistení zvukovodu zaznamenáte mazľavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná sa o cerumen (ušný maz), ktorý bol prípravkom rozpustený, vynesený na povrch a po odparení alkoholu sa opäť sformoval.

dávkovanie

Dávka závisí od veľkosti zvieraťa, zvyčajne sa pohybuje medzi 1-4 ml na jedno ucho. balenie

150 ml Doba použiteľnosti: 36 mesiacov od dátumu výroby Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste v originálnom obale pri izbovej teplote (do 25 ° C). Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení spotrebovať do 3 mesiacov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. pozor

Pred použitím pretrepte. Len pre zvieratá! Nepoužívajte pri porušenej celistvosti ušného bubienka! Všetky odpadové materiály musia byť zlikvidované v súlade s platnými predpismi.

Zloženie: Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.

Zákazníci kúpili spolu s

Ilustrační obrázek klikr

klikr

1,50EUR
Kúpiť
Podporte náš obchod v súťaži ShopRoku 2019
Aktuální akční nabídka Volajte zadarmo 0800 888 999, Linka je zriadená pre objednávky v čase po-pá od 9.00 - 16.00
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.