Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg74,05EUR
Royal Canin Sensible 10 kg74,05EUR
Royal Canin British Shorthair 10 kg84,92EUR
Royal Canin Kitten 10 kg100,34EUR
Royal Canin Indoor 10 kg74,05EUR
Pre Plan pre mačky so zľavou 15 %

10 kg

1 2
Ilustrační obrázek Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Adult je kompletné krmivo pre dospelé Mainské mývalie mačky staršie 15 mesiacov. Mainské mývalie mačky totiž oproti ostatným plemenám dospievajú neskôr. Ich mohutná telesná stavba potrebuje špeciálnu dôraz na starostlivosť o srdce, preto obsahuje taurín, EPA a DHA. Ďalej dbá na zdravé kosti a kĺby, pretože Mainská mývalia mačka je najťažšie plemeno vôbec. Exkluzívna kombinácia vybraných amino kyselín, vitamínov a mastných kyselín pomáha udržiavať zdravú kožu a hustú srsť. Aby široká čeľusť mývalích mačiek zostala zdravá, bol vyvinutý unikátny tvar granule „Emerald 10“. Táto granule je nadmieru veľká, prispôsobené veľkosti plemena Maine Coon.
99,91 84,92EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Ilustrační obrázek Royal Canin Persian 10 kg

Royal Canin Persian 10 kg

Royal Canin Persian Adult je kompletné krmivo pre dospelé perzské mačky staršie ako 12 mesiacov. Špeciálne pre dlhú srsť perzských mačiek je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzívny komplex živín, ktoré pomáhajú podporovať funkciu kožnej „bariéry“ a tým udržujú kožu a srsť zdravú. Zloženie je obohatené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navyše redukuje trichobezoárov, čo znamená, že obmedzuje tvorbu chumáčov chlpov a podporuje motilitu žalúdka a čriev a zabezpečuje vylučovanie chlpu von z tráviaceho traktu. Prebiotiká udržujú vyváženú črevnú mikroflóru a LIP vysokostravitelné bielkoviny) obmedzujú množstvo fermentovaných zvyškov v čreve. Priamo pre brachycefalickou čeľusť je granule v tvare „Almond 11“, ktorá je navrhnutá pre ľahšie uchopenie spodnej časti jazyka, vďaka typickému placatému nosa perzských mačiek.
99,91EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Siamese 10 kg

Royal Canin Siamese 10 kg

Royal Canin Siamese je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé siamské mačky staršie ako 12 mesiacov. V každej granuli je ukrytý ideálny pomer ingrediencií pre zachovanie svalnaté a štíhlej siluety siamské mačky. Aminokyseliny, vitamíny a omega mastné kyseliny sa postarajú o zdravú kožu a lesklú srsť. Zvýšený obsah dobre stráviteľných kvalitných bielkovín spolu s prídavkom L-karnitínu a primeraným obsahom tuku zase udrží štíhlu a pritom svalnatú líniu. Keďže siamské mačky majú citlivé trávenie, sú v krmive pridaná prebiotiká pre udržanie optimálnej črevnej mikroflóry a zároveň pomáha zachovať zdravé močové ústrojenstvo. Navyše všetky granule majú špeciálnu veľkosť a tvar s malým otvorom pre pomalé žuvanie. Nemusíte sa tak báť rýchleho vdýchnutí a hltanie, ktoré je pre siamské plemená typické.
99,91EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Sphynx 10 kg

Royal Canin Sphynx 10 kg

Royal Canin Sphynx je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé Sphynx mačky staršie ako 12 mesiacov. Pretože Sphynx nemajú srsť, sú veľmi citlivé na chlad. Je potrebné predísť aj častým ochorením srdca, preto granule obsahujú omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA. Ďalej majú vysokú koncentráciu živín a zvýšený podielu tuku. Dostatok tuku táto mačka potrebuje na pokrytie energetických potrieb aj na udržanie termoregulácie, čo zvyčajne poskytuje srsť. Mačkám Sphynx sa bude najlepšie hrýzť špeciálne vyvinutá granule v tvare „Quartz 14“.
99,91EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
1 2
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.