Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg74,05EUR
Royal Canin Sensible 10 kg74,05EUR
Royal Canin British Shorthair 10 kg84,92EUR
Royal Canin Kitten 10 kg100,34EUR
Royal Canin Indoor 10 kg74,05EUR

Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • FEED Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Doprava zadarmo
Cena:113,99EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky.

Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.

Obdobie rastu vášho mainského mývalího mačiatka je obdobím zmien a nových objavov. Jeho imunitný systém sa ešte len vyvíja, a preto je dôležité, aby jeho strava uspokojovala všetky jeho nutričné požiadavky. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho mačiatka. Podávaním kvalitné výživy už od počiatočných dní prispievate k dlhodobému zdravie vášho mačiatka, keď rastie v dospelú mačku.

Rastové obdobie vášho mainského mývalího mačiatka je výnimočne dlhé a je základom špecifické veľkosti mačky v dospelosti. Z toho dôvodu krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten obsahuje upravené množstvo energie a bielkovín , ale aj vitamíny (vrátane vitamínu D) a minerály, ktoré podporujú zdravý vývoj kostí a kĺbov. Tráviaci trakt vášho mačiatka sa síce vyvíja, ale je stále nezrelý. Vaše mačiatko potrebuje výživu s vysokým obsahom bielkovín, aby jeho trávenie fungovalo správne. Krmivo preto obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou LIP) a tiež prebiotiká , ktorá spoločne podporujú črevnú mikroflóru vášho mačiatka. Keď vaše mainskej mývalia mačiatko rastie, jeho prirodzená obranyschopnosť sa vyvíja. Patentovaný komplex antioxidantov (napríklad vitamín E) v krmive ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten jeho prirodzenú obranyschopnosť ešte ďalej podporuje .

Granule tohto krmiva je veľkosťou aj tvarom prispôsobená veľké čeľuste mačiatka a podporuje žuvanie, ktoré zlepšuje ústnu hygienu .

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

zloženie:

Dehydrované hydinové mäso, živočíšne tuky, ryža, izolát rastlinného proteínu (LIP - bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), kukurica, pšeničná múka, hydrolyzované živočíšne proteíny, rastlinná vláknina, repné rezy, rybí olej, sójový olej, froktooligosacharidy, minerály, šupky a semená psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), olej z boráku lekárskeho, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Vitamín A: 33500 IU, Vitamín D3: 900 IU, Vitamín E: 670 mg, E1 (železo): 34 mg, E2 (jód): 3,4 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): 44 mg, E6 (zinok): 131 mg, E8 (selén): 0,07 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Konzervanty. Antioxidanty.

Https://www. youtube. com/watch?v=GN9U9_7ExX0

Vek mačiatka 3 - 4 mesiace 5 - 7 mesiacov 8 - 11 mesiacov 12 - 15 mesiacov
Váha mačiatka 1,5 - 3,6 kg 2,6 - 4,8 kg 3,4 - 6,3 kg 4,3 - 7,6 kg
Denná dávka 69 - 100 g 77 - 109 g 77 - 93 g 64 - 80 g
Bielkoviny (%)

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.