Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg74,05EUR
Royal Canin Sensible 10 kg74,05EUR
Royal Canin British Shorthair 10 kg84,92EUR
Royal Canin Kitten 10 kg100,34EUR
Royal Canin Indoor 10 kg74,05EUR

Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair 10 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • FEED Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Cena:84,92EUR
Pôvodná cena:99,91 EUR
Vaša zľava: 15 %
Ušetríte: 14,99 EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletné krmivo pre dospelé britské krátkosrsté mačky staršie ako 12 mesiacov.

Jej kosti a kĺby sú kvôli mohutné stavbe zaguľateného tela vystavené pravidelnej nadmernej námahe. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britskej mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Toto plemeno disponuje masívne čeľustí, takže je granule „Amethyst 12“ špeciálne navrhnutá, aby uľahčovala uchopenie a podporovala hryzenie aj dentálnu hygienu.

Vaša britská mačka má zavalité a svalnaté telo, ktoré vyžaduje tie správne živiny, aby zostalo zdravé a silné. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vašej dospelé britskej krátkosrstej mačky .

Kvôli tomu, že vaša mačka patrí k tým väčším, tak toto krmivo obsahuje upravený obsah bielkovín, ktorý pomáha udržiavať svalovú hmotu . Naviac je tiež obohatené o L-karnitín , ktorý sa zúčastňuje zdravého metabolizmu tukov . Boli do neho pridané aj omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), ktoré udržujú kosti a kĺby vašej mačky zdravé . To znamená, že vaša mačka môže byť naplno aktívny bez akejkoľvek bolesti. Už spomínané mastné kyseliny spolu s taurínom udržujú srdce vašej mačky zdravé . K tomu prispieva aj špeciálne vytvorená rovnováha minerálov v tomto krmive.

Granule krmiva ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je špeciálne tvarovaná a prispôsobená široké čeľuste britskej krátkosrstej mačky . Veľkosť a zaoblenie tejto granule uľahčuje uchopenie a núti ku žuvanie, ktoré vedie k dobrej ústnej hygiene.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® British Shorthair Adult je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

zloženie:

Dehydrované hydinové mäso, ryža, izolát rastlinného proteínu (LIP - bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), živočíšne tuky, kukurica, kukuričný lepok, rastlinné vlákna, hydrolyzované živočíšne proteíny, čakankové rezne, rybí olej, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), olej z boráku lekárskeho, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Vitamín A: 31000 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (meď): 12 mg, E5 (mangán): 51 mg, E6 (zinok): 154 mg, E8 (selén): 0,08 mg, L-karnitín: 200 mg, taurín: 2,6 g. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Konzervanty. Antioxidanty.

Https://www. youtube. com/watch?v=rOz-VAbqJJU

Váha mačky
3-4 kg
sedavom - sterilizovaná mačka 34-41 g
Aktívne - chovná mačka 42-52 g
Bielkoviny (%) 34
Tuky (%) 19
Hrubá vláknina (%) 5,3
Popoloviny (%) 6,8
AMINOKYSELINY
Taurín (%) 0,3
Arginín (%) 1,61
Lyzín (%) 1,35
Metionín (%)

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.