Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
BRIT Premium Cat Family Plate 12 x 100g6,10EUR
SHEBA kapsička Selection hydinové výber v šťave 4pack 340g2,45EUR
BRIT Premium Cat Chicken & Turkey 100g0,71EUR
KITEKAT kapsička Farmárske menu 12pack 1200g5,35EUR
PRO PLAN CAT JUNIOR morka kapsička 85g1,24EUR

GOURMET Perle Duo Multipack 12 (4x85g) Masové Duo

GOURMET Perle Duo Multipack 12 (4x85g) Masové Duo Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Odporúčaná cena:
27,83 EUR
Zľava:
17%
Cena:23,19EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

GOURMET Perle Duo Multipack 12 (4x85g) Masové Duo

Tenké filetky hovädzieho a kuracieho vo vlastnej šťave - lahoda pre mačky

Vaša mačka je skutočný milovník mäsa a nalákať ju môže byť niekedy veľmi ťažké.

To je dôvod, prečo GOURMET Perle vytvoril lahodné mäsové Duo, jemné receptúry, ktoré pošteklia zmysly Vašej mačky neodolateľným chuťovým zážitkom každý deň.

Vybrané kúsky vhodne skombinovaných druhov mäsa, nakrájané na tenké filetky a zľahka povarené v lahodnej vlastnej šťave, uspokojí vybraný jazýček Vašej mačky.

Lahodné masové Duo od GOURMET Perle, dvojité pokušenie pre milovníkov mäsa a jedinečný chuťový zážitok každý deň. Všetky varianty GOURMET Perle sú k dispozícii v 85g vrecúškach, aby si každá receptúra zachovala svoju lahodnú chuť.

zloženie:

Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho kuracie 4%, hovädzie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho králik 4%, zverina 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho morčacie 4%, jahňacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho teľacie 4%, kačica 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.