Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PRO PLAN CAT STERILISED Kurča kapsička 85g1,24EUR
PRO PLAN CAT JUNIOR morka kapsička 85g1,24EUR
PRO PLAN CAT DELICATE Krůta kapsička 85g1,24EUR
PRO PLAN CAT STERILISED Hovädzie kapsička 85g1,24EUR
PRO PLAN CAT Housecat Losos kapsička 85g1,24EUR

PRO PLAN CAT Housecat Losos kapsička 85g

PRO PLAN CAT Housecat Losos kapsička 85g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Odporúčaná cena:
1,61 EUR
Zľava:
23%
Cena:1,24EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

PRO PLAN CAT Housecat Losos kapsička 85g

Kompletné krmivo pre dospelé mačky na prevenciu vzniku trichobezoárov.

Kapsička Purina Pro Plan CAT Housecat Losos 85g PRO PLAN Housecat NUTRISAVOUR je kompletné a vyvážené krmivo pre mačky, ktoré obsahuje všetky esenciálne živiny. Obsiahnutá vláknina pomáha minimalizovať vznik zmotkov chlpov v žalúdku. Kombinuje v sebe výživu, ktorú očakávate, s chuťou, ktorú bude Vaša mačka milovať. Vysoký obsah energie z bielkovín a špecificky upravené kŕmne dávky prispievajú k prevencii nadváhy a udržanie štíhlej telesnej kondície. Obsahuje prebiotiká, ktoré pomáhajú znižovať zápach z mačacej toalety. Obsahuje vlákninu, ktorá pomáha znižovať tvorbu chumáčov chlpov v žalúdku a jemne posúva prehltnuté chlpy tráviacim traktom.

zloženie:

mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, rastlinné bielkovinové extrakty, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (z toho 4% losos), oleje a tuky, minerálne látky, cukry, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu.

Obsah kľúčových živín:

vlhkosť 79%, proteín 12%, obsah tuku 4%, Omega-6 mastné kyseliny 0%, Omega-3 mastné kyseliny 0,1%, DHA 0,01%, Sacharidy 3%, Vláknina 0,3%, Vápnik 0 , 3%, fosfor 0,3%, vitamín A 10857 mjkg, vitamín D 762mjkg, vitamín E 183mjkg, Metabolizovateľná energie (ME) 0,88%.

Kŕmna dávka:

mačke s hmotnosťou 4 kg podávajte denne 3 kapsičky najmenej v dvoch samostatných dávkach. Individuálne potreby sa môžu líšiť. Pre udržanie štíhlej telesnej kondície upravte kŕmnu dávku v závislosti na individuálnych potrebách mačky.

Podávajte krmivo izbovej teploty. Čistá, čerstvá voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.