Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICAT kapsička kúsky s králičím v omáčke 12x100g5,16EUR
PROFICAT kapsička kúsky s bielou rybou v omáčke 12x100g5,16EUR
PROFICAT kapsička filety lososovej v šťave 12x85g5,16EUR
FELIX Fantastic vrecko s hovädzím, kuraťom, tuniakom, treskou v želé 80 x 85 g31,06EUR
PROFICAT kapsička filety hovädzie v šťave 12x85g5,16EUR

FELIX Fantastic vrecko s hovädzím, kuraťom, tuniakom, treskou v želé 80 x 85 g

FELIX Fantastic vrecko s hovädzím, kuraťom, tuniakom, treskou v želé 80 x 85 g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Cena:31,06EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

FELIX Fantastic vrecko s hovädzím, kuraťom, tuniakom, treskou v želé 80 x 85 g

Prémiové kapsičky vhodné pre dospelé mačky

FELIX® Fantastic je rad neodolateľných krmív, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili. Každá receptúra obsahuje krehké kúsky v šťavnatom želé, aby sa Vaša mačka mohla do chutného krmiva poriadne zahryznúť! Zároveň sú zdrojom esenciálnych omega-6 mastných kyselín a majú správne vyváženú kombináciu minerálnych látok a vitamínov, aby si udržal svoju mačku plnú života a pripravenú k uličnictví! Sú plné zdravých dobrôt a uspokojí 100% denných potrieb Vašej mačky, keď sú podávané podľa kŕmneho návodu. To nie je všetko! FELIX Fantastic je dostupný v širokej rade lahodných receptúr v lahodnom želé, aby každý deň uspokojil lásku Vašej mačky po rozmanitosti. Naozaj chutia tak dobre, ako vyzerajú!

S hovädzím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho hovädzie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry S kuraťom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho kura 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry S tuniakom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (tuniak 4%), minerálne látky, cukry S treskou: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (treska 4%), minerálne látky, cukry

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.