Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Nutrin Vital Snack IMMUNIT 100g1,60EUR
NUTRIN Nature - králik 750 g4,72EUR
Nutrin Complete králik - vegetable 400g3,42EUR
NUTRIN Complete Králik Vegetable 1500 g9,05EUR
Darwins morča, králik special 1000 g3,16EUR

PROFIZOO granule z lucerny 4 kg

PROFIZOO granule z lucerny 4 kg Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
  • Doprovodný obrázek
Novinka
Cena:6,45EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFIZOO granule z lucerny 4 kg

Kvalitné bielkovinové krmivo zo sušenej lucerny vo forme granúl. Vysoký obsah živín a vlákniny. Najmä vhodné pre králiky, hlodavce, sliepky, nutrie, kozy, alebo ovce. Balenie 4 kg.

Kvalitné granule zo sušenej lucerny plné zdravej vlákniny, bielkovín a ľahko stráviteľné energie. Granule sú vyrábané zo sušených mladých rastlín lucerny. Tie obsahujú veľa vitamínov radu B, A a E. Lucerna naviac obsahuje jedinečný zdroj vápnika, draslíka, alebo železa. Jednotlivé zložky sú dôležité pre zdravý vývoj a správne trávenie. Ďalšou dôležitou zložkou je aminokyselina lyzín - tá podporuje správnu duševnú aktivitu, bojuje proti vírusom, zlepšuje imunitu, uľahčuje trávenie a napomáha vstrebávaniu vápnika.

Najvhodnejšie cieľovou skupinou pre kŕmenie granulami z lucerny sú králiky, sliepky, kozy, ovce, hlodavce a nutrie. Pochutí si na nich aj lesná zver, kone a daniele.

Hlavné benefity PROFIZOO granule z lucerny

  • Přírodní hodnotné krmivo,
  • dostatečné množství stravitelné vlákniny,
  • lehká stravitelnost,
  • důležité vitamíny a minerály,
  • přirozená bílkovina a zdroj energie,
  • chutné granule z čerstvé vojtěšky s příjemným aroma,
  • obsah aminokyseliny Lysin a betakarotenu.

Veľmi obľúbené a chutné granule z lucerny, cenené zvlášť pre obsah bielkovín a potrebné vlákniny pre správne trávenie. Dostatok vápnika spoločne s veľmi nízkym obsahom škrobov a cukrov robí toto krmivo jedinečným zdrojom energie. Lucernové granule sú veľmi krehké, pretože sú vyrobené z celej rastliny, nie len z múčky. Dajú sa ľahko hrýzť. Priemer granúl je 8 mm. Dávkovanie je úplne individuálne a vždy musíte zohľadniť vek a aktivite zvieraťa. Kombinujte s ostatnými obilninami.

Balenie 4 kg.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.