Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Krmivo Versele-LAGA Complete pre morčatá 1,75 kg17,67EUR
Krmivo Versele-LAGA Crispy Müsli pre morčatá (1kg)4,02EUR
Krmivo Versele-LAGA Crispy Müsli pre králiky (1kg)4,02EUR
Krmivo Versele-LAGA Crispy Müsli pre králiky (2,75kg)8,34EUR
Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pre morčatá (2,75kg)8,34EUR

VL Krmivo pre králiky Cuni Sensitive Complete 500g

VL Krmivo pre králiky Cuni Sensitive Complete 500g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:7,30EUR
Dostupnosť: do 48 hodín

Popis produktu

VL Krmivo pre králiky Cuni Sensitive Complete 500g

VL Complete Cuni Sensitive pre králiky 500g

 

Krmivo Cuni Complete zaisťuje tieto funkcie:

Dental Care (starostlivosť o chrup) - U králikov sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Obvykle sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cuni Complete je dosiahnuté maximálne prežúvanie, obrusovanie zubov a zdravá ústna dutina.

Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10 % čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Cuni Complete krmivo pre (zakrpatené) králiky s vysokým stupňom požívateľnosti.

Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) - (Zakrslí) králiky sú od prírody bylinožravce, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cuni Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zaisťuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny oveľa lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.

Low Calorie (nízkokalorické) - Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Váš (zakrpatený) králik si takto udrží ideálnu hmotnosť.

Florastimul - Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.

Vitamín Plus (vitamíny navyše) - Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný na obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva oveľa dlhšie aktívny.

Pre Immunity (lepšia imunita) - Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a ß-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Navyše však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Optimal Coat (optimálna srsť) - Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnutý optimálny pomer omega-3 / omega-6 mastných kyselín.

Anti Hairball (proti zmotkom) - Vďaka použitiu špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku av tráviacom systéme na minimum.

Odour Control (kontrola pachu) - Všetky krmivá rady Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy liniace sa z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Kŕmny návod: v závislosti od veľkosti, plemena a veku králika odporúčame podávať denne 50 až 80 g.

Zloženie: vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (6% bojínok, rôzne druhy tráv a bylín), ovocie (4% brusnice), rastlinné bielkovinové extrakty, semená (2% ľanové semeno), minerálne látky, fruktooligosacharidy (0,3%), aksamitník, juka.

 

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.