Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg45,05EUR
Royal Canin Maxi Adult 15 kg68,18EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg70,38EUR
Royal Canin Sterilised 10 kg74,05EUR
Royal Canin Giant Adult 15 kg64,73EUR

Royal Canin

1 2 3
Ilustrační obrázek Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletné krmivo pre dospelé britské krátkosrsté mačky staršie ako 12 mesiacov. Jej kosti a kĺby sú kvôli mohutné stavbe zaguľateného tela vystavené pravidelnej nadmernej námahe. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britskej mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Toto plemeno disponuje masívne čeľustí, takže je granule „Amethyst 12“ špeciálne navrhnutá, aby uľahčovala uchopenie a podporovala hryzenie aj dentálnu hygienu.
99,91 84,92EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Ilustrační obrázek Royal Canin Jazvečík 7,5 kg

Royal Canin Jazvečík 7,5 kg

Royal Canin Dachsund Adult je kompletné krmivo pre dospelých (od 10 mesiacov veku) čistokrvné plemeno jazvečíka. Či už sú hladkosrsté, dlhosrsté alebo drsnosrstý, všetci si zaslúžia chutné krmivo plné živín a vitamínov. Krmivo Dachshund Adult pre jazvečíky od 10 mesiacov v sebe ukrýva ideálnej podiel vápnika a fosforu pre podporu kostí a kĺbov. Granule sme tiež obohatili o špeciálne látky viažuce vápnik, ktoré pomáhajú znižovať tvorbu zubného kameňa. V zložení čakajú na vášho jazvečíka aj vysoko stráviteľné bielkoviny. Tie redukujú zápach a objem stolice a umožňujú pochutnať si aj tým najväčším mlsounům. Navyše vďaka ideálnemu pomeru tukov a bielkovín sa nemusíte báť nechceného priberanie.
59,74 50,78EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Ilustrační obrázek Royal Canin Labrador Retríver Adult 12 kg

Royal Canin Labrador Retríver Adult 12 kg

Royal Canin Labrador Retriever Adult je kompletné super prémiové krmivo pre dospelých (od 15 mesiacov veku) čistokrvné plemeno labradorský retríver. Špeciálne vyvinuté krmivo Labrador Retriever pomáha udržiavať ideálnu váhu labradora a podporuje vývoj silných kostí a kĺbov, umocňuje jeho krásnu a vodeodolnou srsť a posilňuje zdravie očí (vitamín E a C). Granule obsahujú zvýšené množstvo bielkovín (30%) a menej tukov (13%), unikátne sú však L-karnitínom, ktorý zaisťuje lepšie spaľovanie tukov, pes teda nepriberá a cíti sa fit. Psylium a jačmeň umocňujú pocit sýtosti, takže váš labrador je spokojný aj po podaní menšieho množstva krmiva.
73,31 62,31EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Ilustrační obrázek Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Adult je kompletné krmivo pre dospelé Mainské mývalie mačky staršie 15 mesiacov. Mainské mývalie mačky totiž oproti ostatným plemenám dospievajú neskôr. Ich mohutná telesná stavba potrebuje špeciálnu dôraz na starostlivosť o srdce, preto obsahuje taurín, EPA a DHA. Ďalej dbá na zdravé kosti a kĺby, pretože Mainská mývalia mačka je najťažšie plemeno vôbec. Exkluzívna kombinácia vybraných amino kyselín, vitamínov a mastných kyselín pomáha udržiavať zdravú kožu a hustú srsť. Aby široká čeľusť mývalích mačiek zostala zdravá, bol vyvinutý unikátny tvar granule „Emerald 10“. Táto granule je nadmieru veľká, prispôsobené veľkosti plemena Maine Coon.
99,91 84,92EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.