Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Alavis 5 pre psy a mačky 90 tbl23,28EUR
Alavis Kĺbová výživa pre psov 90tbl23,28EUR
Alavis Celadrin 60 tab17,23EUR
Alavis MSM pre kone 600g27,60EUR
Alavis MSM + Glukózamín sulfát 60 tab19,83EUR

Alavis Extra Šetrný Šampón 250 ml

Alavis Extra Šetrný Šampón 250 ml Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:7,10EUR
Dostupnosť: do 24 hodin

Popis produktu

Alavis Extra Šetrný Šampón 250 ml

ALAVIS ™ Extra šetrný šampón s obsahom aloe vera a konopného oleja je určený pre udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť.

ALAVIS ™ Extra šetrný šampón s obsahom aloe vera a konopného oleja je určený pre udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť. ALAVIS ™ Extra šetrný šampón je vhodný po podporu liečby pri kožných ochoreniach, navyše čistá srsť a koža sama o sebe napomáha hojeniu. Obsahuje aloe vera, ktorá má protizápalové, antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky a tiež konopný olej, ktorý sa používa pre podporu hojenia pri kožných ťažkostí, napomáha znižovať zápal.

Aloe vera je využívaná už po tisíce rokov ako liečivá rastlina a jej používanie sa rozšírilo po celom svete. Je obľúbenou bylinou v liečiteľstve aj v domácom lekárstve. Gél z aloe podporuje hojenie a aplikuje sa zvonka najmä na spáleniny, drobnejšie poranenia a odreniny. Aloe vera má protizápalové, antibakteriálne, antivírusové, antimykotické a antioxidačné účinky.

Konopný olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny omega 6 a omega 3 v pomere 3: 1. Konopný olej obsahuje približne 80% esenciálnych mastných kyselín. Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a regeneračne, zvlhčuje a vyživuje pokožku a používa sa najmä pre podporu hojenia pri kožných ťažkostí.

ALAVIS ™ Extra šetrný šampón: • upokojuje kožu pri zápalových ochoreniach kože • znižuje svrbenie (pruritus) • napomáha pri liečbe hyperkeratózy a seborhoickej dermatitídy • pre lepšiu kvalitu srsti a vyšší lesk

Aktívne látky : Aloe vera a konopný olej.

Spôsob použitia : Navlhčite srsť teplou vodou a šampón vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pena. Potom penu dôkladne opláchnite. Šampón je nedráždivý pre oči a uši, napriek tomu sa vyvarujte ich zasiahnutia. ALAVIS Extra šetrný šampón je vhodný pre psy, mačky a kone aj pre bežné použitie, pre časté umývanie a pre šteňatá a biele psy.

Upozornenie : Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Ukladajte mimo dosahu detí. Len pre zvieratá!

Veľkosť balenia : 250 ml

Veterinárny prípravok je schválený ÚŠKVBL pod číslom 082-17 / C a je voľne predajný.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.