Možnosti platby

Najčastejšie možnosti platbyNa dobierku / v hotovosti


Na dobierku / v hotovostiTovar zaplatíte v hotovosti prepravcovi pri dodaní.
V hotovosti je možné platiť iba v Eurách.

Bankovým prevodom


icon_bankovni_prevod.pngPri platbe bežným bankovým prevodom Vám zašleme na e-mail informácie k platbe (číslo účtu vrátane kódu banky, čiastku a variabilný symbol, ktorý slúži na spárovanie objednávky). Tento e-mail je odoslaný akonáhle je objednávka kompletne pripravená. Väčšinou to trvá do 1-2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.
Vy vo svojom internetovom bankovníctve, osobne na pobočke banky či zloženkou zadáte príkaz na úhradu a akonáhle sú peniaze pripísané na účet, tovar odošleme.


Online platba PayU


icon_payu.png- Platba kartou VISA, MasterCard
Pri platbe kartou online kliknete na uvedené tlačidlo podľa typu vašej karty (VISA, MasterCard) a budete automaticky presmerovaní do platobnej brány. Tam zadáte údaje o svojej karte (číslo, dátum, do kedy platí, autorizačný kód, prípadne aj vaše meno a priezvisko) a platbu potvrdíte. Tým je všetko zaplatené.
- Platba zrýchleným prevodom
Ide o platbu, ktorú prevediete v rámci svojej banky prostredníctvom elektronického bankovníctva. V praxi kliknete na platobné tlačidlo s logom svojej banky a automaticky sa presmerujete do svojho e-bankovníctva. Zrýchlená platba je v podstatě expresný bankový prevod, ktorý už je predvyplnený. Vy ho len odsúhlasíte a autorizujete.

 
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.