Doprava

Dodacia lehota

Objednávku vybavujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade, ak objednaný tovar nebude na sklade alebo ho nebude možné expedovať do 7 dní, oznámi predávajúci predpokladaný termín dodania alebo ponúkne iný porovnateľný výrobok. V tom prípade si však vyžiada odsúhlasenie kupujúceho.

Dodanie

Pošta dodá „Balík do ruky“ nasledujúci pracovný deň po dni podania. O doručovaní bude adresát informovaný zaslaním SMS správy s číslom na kuriéra. Ak nebude adresát zastihnutý, adresátovi zanechá písomnú výzvu na vyzdvihnutie zásielky a zásielku uloží na pošte, zákazník môže následne kontaktovať kuriéra pre opätovne doručenie alebo si zásielku vyzdvihnúť na pošte.

Doprava akvárií a terárií sa rieši individuálne.

Zásielka s tovarom obsahuje vždy daňový doklad a návod na použitie výrobku.

Inštalácia tovaru ani montáž nie sú súčasťou kúpnej zmluvy.

Prevzatie tovaru

Zákazník je povinný skontrolovať si tovar hneď pri jeho prevzatí. Ak je zistené mechanické poškodenie obalu výrobku, je zákazník v prítomnosti dopravcu povinný skontrolovať stav tovaru, a v prípade poškodenia vyhotoviť záznam o poškodení zásielky a nechať si túto skutočnosť potvrdiť dopravcom. Na základe vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnutá primeraná zľava alebo dodaný nový výrobok. Zákazník má tiež právo od zmluvy odstúpiť. Na neskoršie reklamácie spôsobené vinou dopravy potom nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.

Cena poštovného a balného

Objednaný tovar posielame Slovenskou poštu, alebo prepravnou službou DPD.

Slovenská pošta

Balík na adresu - doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku

Balík na poštu - uloženie zásielky na pošte

BalíkoBOX

Slovenská pošta doručuje tovar obvykle do 24 hodín po celej SR, v deň doručovania budete informovaní SMS správou. Tovar vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky.

Po neúspešnom pokuse o doručenie je balík uložený na najbližšej ukladacej pošte a budete informovaní prostredníctvom SMS i papierovou výzvou nebo si nechte poslať tovar přímo na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín.

Poštovné pri nákupe do 39,99 €4,99 € s DPH(pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)
Poštovné pri nákupe od 40 €ZADARMO(pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)

Dobírečné nie je účtované. Maximálna možná hmotnosť zásielky je 30 kg. V prípade, že zásielka bude mať vyššiu hmotnosť, budete informovaní o možnostiach iného riešenia.

Zásielková spoločnosť DPD

Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar obvykle nasledujúci pracovný deň vrátane soboty (do 24 hodín po celej SR). Tovar vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky.

Tovar je doručovaný v pracovné dni 9:00-18:00, presný výber hodiny dodania nie je, bohužiaľ, možný.

Dopravné DPD pri nákupe do 39,99 €3,99 € s DPH(pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)
Dopravné DPD pri nákupe od 40 €ZADARMO(pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)

Dobírečné nie je účtované. Maximálna možná hmotnosť zásielky je 30 kg. V prípade, že zásielka bude mať vyššiu hmotnosť, budete informovaní o možnostiach iného riešenia.

Balík na adresu

Balík bude doručený na Vami stanovenú adresu. O doručovaní vás bude pošta informovať sms-kou alebo e-mailom v deň dodávania. V prípade nezastihnutia bude balík uložený na vašej pošte.

Doprava ZADARMO

Pre výrobky označené „Doprava zadarmo“ je poštovné (Slovenská pošta) zadarmo.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.